Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2017/2018

opublikował: administrator

01.04.2018

  •  
  • Mateusz Stankiewicz – klasa p. Ryszardy Sajewicz-Palczewskiej
  •  
  • Blanka Kojalewicz – klasa p. Ryszardy Sajewicz-Palczewskiej
  • XIX edycja Międzynarodowego Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" 2017/2018, 4-5.06.18 Nałęczów - II miejsce (kat. Instrumentaliści, grupa 1)
  •  
  •  
  • Hanna Karbownik – klasa fletu p. Anny Wojnowicz - Drężek
  • Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Le Mont-Dore we Francji - I miejsce
  •  
  •  
  • Hanna Karbownik – klasa fletu p. Anny Wojnowicz - Drężek
  • VII Międzyregionalny Konkurs Fletowy w Gorzowie Wielkopolskim, 16 maja 2018 - I miejsce
  •  
  •  
  • Adrianna Stasiak – klasa fletu p. Anny Wojnowicz - Drężek
  • VII Międzyregionalny Konkurs Fletowy w Gorzowie Wielkopolskim, 16 maja 2018 - III miejsce
  •  
  •  
  • Agata Sławińska – klasa altówki p. Włodzimierza Radin-Rutkowskiego
  • II Konkurs Altówkowy "Etiuda" w Gdańsku, 28 kwietnia 2018 - I miejsce
  •  
  •  
  • Martyna Woroniak – klasa altówki p. Włodzimierza Radin-Rutkowskiego
  • II Konkurs Altówkowy "Etiuda" w Gdańsku, 28 kwietnia 2018 - II miejsce
  •  
  •  
  • Matylda Melzacka – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
  • V Regionalny Konkurs Pianistyczny szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego, Szczecin 16.02.2018r. - II miejsce (kl. IV/6)
  •  
  •   
  • Marcelina Melzacka – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
  • V Regionalny Konkurs Pianistyczny szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego, Szczecin 16.02.2018r. - - wyróżnienie (kl. II/6)
  •  
  •  
  • Wojciech Pawłowski – klasa klarnetu p. Dariusza Podemskiego
  • IV Regionalny Konkurs Fletowo-Klarnetowym, Goleniów 14 maja 2018 -wyróżnienie w grupie I
  •  
  •  
  • Maja Tabjan – klasa skrzypiec p. Doroty Jasińskiej
  • VI Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy w Pyrzycach, 28 marca 2018 - III miejsce w II grupie
  •  
  •  
  • Jakub Kmieć – klasa skrzypiec p. Doroty Jasińskiej
  • VI Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy w Pyrzycach, 28 marca 2018 - wyróżnienie II stopnia w I grupie
  •  
  • Amelia Kurtiak – klasa skrzypiec p. Doroty Jasińskiej
  • VI Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy w Pyrzycach, 28 marca 2018 - wyróżnienie II stopnia w I grupie
  •  
  •  
  • Antoni Hanf – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny "Jednego Utworu" - Szczecin 27.03.2018r. - I miejsce (kl. V/6)
  •  
  • Matylda Melzacka – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny "Jednego Utworu" - Szczecin 27.03.2018r. - I miejsce (kl. IV/6)
  •  
  • Marcelina Melzacka – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny "Jednego Utworu" - Szczecin 27.03.2018r. - wyróżnienie (kl. II/6)
  •  
  • Maria Witkowska – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny "Jednego Utworu" - Szczecin 27.03.2018r. - wyróżnienie (kl. V/6)
  •  
  • Bartosz Jamro – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny "Jednego Utworu" - Szczecin 27.03.2018r. - III miejsce (kl. III/6)
  •  
  •  
  • Władysław Zalewski – klasa fortepianu pani Ewy Leśniak
  • Stypendium Prezydenta Miasta Szczecin za rok 2015/2016
  • Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny i Harfowy "Młode Talenty", Szczecin 21-22.04.2017r. - II miejsce
  • IV Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych Województwa Zachodniopomorskiego, 9.02.2017r. - II miejsce
  • III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Dla Młodych Wirtuozów im. Leopolda Godowskiego w Warszawie, 13-15.01.2017r., kategoria A - III miejsce
  •  
  •  
  • Marta Kurzajewska – klasa fortepianu pani Jolanty Kowalczyk
  • Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny i Harfowy "Młode Talenty", Szczecin 21-22.04.2017r. - III miejsce
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r.- II miejsce
  •  

    Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2016/2017

    opublikował: administrator

    23.05.2017

    • Maciej Laskowski, Aleksander Sowiński, Aleksander Knop, Dawid Węsierski, Izaak Wojciuszkiewicz, Roman Podlasiński – w klasie akordeonu Pana Zbigniewa Pudło
    • Ogólnopolska Olimpiada Zespołów Kameralnych w Szczecinie, 12 - 13.12.2016r. - grupa III, zespół akordeonowy, I miejsce
    •  
    • Wiktoria Wasiak i Kamil Borsuk – w klasie akordeonu Pana Bogdana Górnika
    • Ogólnopolska Olimpiada Zespołów Kameralnych w Szczecinie, 12 - 13.12.2016r. - grupa II, duet akordeonowy, wyróżnienie
    •  
    • Aleksandra Moszyńska – klasa fortepianu pani Danuty Dziubak
    • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r.- I miejsce
    •  
    • Nela Wieczorkiewicz – klasa fortepianu pani Danuty Dziubak
    • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r.- I miejsce
    •  
    • Maciej Mickiewicz – klasa fortepianu pani Jolanty Kowalczyk
    • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r.- II miejsce
    •  
    • Wiktor Komorowski – klasa klasa fagotu pani Edyty Moroz
    • Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych im. Dmytro Bida we Lwowie, w grupie wiekowo młodszej - II miejsce
    •  
    • Aleksandra Kulawczuk – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
    • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r. - I miejsce (kl. II/6)
    •  
    • Matylda Melzacka – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
    • IV Regionalny Konkurs Pianistyczny szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego, Szczecin 09.02.2017r. - III miejsce (kl. III/6)
    • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r. - I miejsce (kl. III/6)
    •  
    • Antoni Hanf – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
    • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r. - III miejsce (kl. IV/6)
    •  
    • Niklas Hanf – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
    • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r. - II miejsce (kl. v/6)
    •  
    • Natalia Górniak – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
    • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r. - I miejsce (kl. III/4)
    • IV Regionalny Konkurs Pianistyczny szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego Szczecin 09.02.2017r. - wyróżnienie (kl. III/4)
    •  
    •  

    Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2015/2016

    opublikował: administrator

    23.05.2015

    •  
    • Władysław Zalewski – klasa fortepianu pani Ewy Leśniak
    • III Regionalny Konkurs Pianistyczny uczniów szkół muzycznych województwa zachodniopomorskiego 28 stycznia 2016r. - I miejsce
    • IX Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego Poznań 27-28 listopada 2015 r. - II nagroda w grupie pierwszej
    • I miejsce Grand Prix w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Dziesięciolatków w Opolu 19 listopada 2015r.
    •  
    • Cinnamon Duo – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
    • Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Malborghetto (Włochy), kategoria D 2 - II nagroda
    •  
    • Michał Urzykowski – klasa klarnetu pana Piotra Sawrymowicza
    • VII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy, kategoria soliści, grupa I, Szczecin 12-16 kwietnia 2016r. - I miejsce
    •  
    • Wiktoria Słociak – klasa gitary pana Dawida Pajestki
    • XV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy, grupa I – Strzelce Krajeńskie 19-20 maja 2016 r. – III miejsce
    •  
    • Laura Kwiatosińska – klasa gitary pani Beaty Vykysalá
    • IX Pyrzycki Konkurs Gitarowy, grupa I – Pyrzyce 28 kwietnia 2016 r. - I miejsce
    •  
    • Natalia Kusztelska – klasa gitary pani Beaty Vykysalá
    • IX Pyrzycki Konkurs Gitarowy, grupa II – Pyrzyce 28 kwietnia 2016 r. - I miejsce
    •  
    • Hanna Iwanow – klasa gitary pani Beaty Vykysalá
    • XV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy, grupa II – Strzelce Krajeńskie 19-20 maja 2016 r. - wyróżnienie
    • IX Pyrzycki Konkurs Gitarowy, grupa II – Pyrzyce 28 kwietnia 2016 r. - III miejsce
    •  
    • Wiktoria Wasiak – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
    • Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Malborghetto (Włochy), kategoria C 2 - II nagroda
    • I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria III - I nagroda
    •  
    • Julia Miłaszewicz – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
    • I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria I - II nagroda-
    •  
    • Kamil Borsuk – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
    • Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Malborghetto (Włochy), kategoria C 2 - II nagroda
    • I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria III - I nagroda
    •  
    • Kacper Niczyporuk – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
    • I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria I - III nagroda
    •  
    • Adam Chocian – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
    • I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria I - wyróżnienie
    •  
    • Filip Niczyporuk – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
    • I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria II - wyróżnienie
    • Oktawia Makuch – w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
    • III Regionalny Konkurs Pianistyczny uczniów szkół muzycznych województwa zachodniopomorskiego 28 stycznia 2016r.- II miejsce
    •  
    •  

    Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2014/2015

    •  
    • Władysław Zalewski – klasa fortepianu Ewy Leśniak
    • Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny Młode Talenty 2015 - Szczecin 8-9.05.2015 - I miejsce
    • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - I miejsce ex equo
    • Makroregionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia Gdynia 8-9.XII.2014r. - laureat Kwalifikacja do Przesłuchań Ogólnopolskich
    • Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia Warszawa 15-17.I.2015r. - III miejsce
    •  
    • Daria Bilska – w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
    • Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny Młode Talenty 2015 - Szczecin 8-9.05.2015 - II miejsce
    •  
    • Daria Bilska w klasie fortepianu Pani Jolanty Kowalczyk
    • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - wyróżnienie
    •  
    • Aleksandra Zielińska w klasie fortepianu Pani Renaty Orłowskiej
    • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - II miejsce ex equo
    •  
    • Niklas Hanf w klasie fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
    • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - wyróżnienie
    •  
    • Nela Wieczorkiewicz w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
    • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - wyróżnienie
    •  
    • Mateusz Stankiewicz w klasie fortepianu Pani Ryszardy Sajewicz-Palczewskiej
    • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - III miejsce ex equo
    •  
    • Wiktoria Martin w klasie fortepianu Pana Georgiya Polaka
    • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - wyróżnienie
    •  
    • Zuzanna Łyczek w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
    • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - wyróżnienie
    •  
    • Oktawia Makuch w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
    • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - wyróżnienie
    •  
    • Natalia Borowik w klasie fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
    • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - III miejsce ex equo
    •  
    • Jakub Martin w klasie fortepianu Pana Georgiya Polaka
    • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - I miejsce
    •  
    •  

    Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2013/2014

    opublikował: administrator

    21.11.2013

    •  
    • Jan Szrajber w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
    • Regionalny Konkurs Pianistyczny PSM I st. w Szczecinie - wyróżnienie
    •  
    • Zuzanna Łyczek w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
    • Szkolny Konkurs Jednego Utworu PSM I st. w Szczecinie - wyróżnienie
    •  
    • Kornelia Wieczorkiewicz w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
    • Szkolny Konkurs Jednego Utworu PSM I st. w Szczecinie - wyróżnienie
    • III Regionalny Turniej Szkół Muzycznych I st."Spotkania z muzyką fortepianową" w Kołobrzegu - III miejsce
    •  
    • Władysław Zalewski w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
    • VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J. Garści w Stalowej Woli 23.05.2014 r.- I miejsce
    • Stypendium Prezydenta Miasta Szczecin 2014
    •  
    • Oktawia Makuch w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
    • Szkolny Konkurs Jednego Utworu- I miejsce
    •  
    • Maria Witkowska z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
    • Regionalny Konkurs - festiwal uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego - 13.02.2014 r.- wyróżnienie
    •  
    • Niklas Hanf z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
    • Regionalny Konkurs - festiwal uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego - 13.02.2014 r.- wyróżnienie I
    • Konkurs Pianistyczny Jednego Utworu - 13.03.2014 r.- III miejsce
    •  
    • Natalia Borowik z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
    • Regionalny Konkurs - festiwal uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego - 13.02.2014 r.- III miejsce
    •  
    • Agnieszka Tomaszewska z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
    • Konkurs Pianistyczny Jednego Utworu - 13.03.2014 r.-I miejsce
    •  
    • Natalia Borowik z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
    • III Turniej Szkół Muzycznych „Spotkania z muzyką fortepianową w Kołobrzegu” - 05.06.2014 r.- III miejsce
    •  
    • Kamil Borsuk w klasie akordeonu Pana Bogdana Górnika
    • 23-26.04.2014 - XXXIX Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Pula (Chorwacja) - II nagroda w kategorii A1
    • 3.04.2014 - III Zachodniopomorski Konkurs Akordeonowy w Pyrzycach - II nagroda w II kategorii
    • 26.03.2014 - XX Kaszubskie Spotkania Akordeonowe w Kościerzynie - III nagroda w kategorii II
    •  
    • Oktawia Makuch w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
    • Regionalny Konkurs-Festiwal Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st.Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie 13.02.2014 –wyróżnienie
    •  
    • Kinga Krasuska w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
    • Regionalny Konkurs-Festiwal Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st.Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie 13.02.2014 –wyróżnienie
    •  
    • Władysław Zalewski w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
    • XIX Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H. Czerny- Stefańskiej 20-22 lutego 2014 r. Żagań –II miejsce w grupie I
    • Regionalny Konkurs- Festiwal uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia woj. zachodniopomorskiego 13 lutego 2014 r. Szczecin, I miejsce w grupie III
    • Laureat Międzynarodowego Festiwalu Pianistycznego "Chopin i Kompozytorzy Rosyjscy" w Siedlcach 26-27 października 2013 r.
    •  
    • Jan Szarajber - klasa fortepianu Pani Ewy Leśniak
    • Wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Pianistycznym "Chopin i Kompozytorzy Rosyjscy" w Siedlcach 26-27 października 2013 r.
    •  
    •  

    Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2012/2013

    autor: Grażyna Wójcik-Sowińska; opublikował: administrator

    12.11.2012

    • Jakub Mazur – klasa gitary Karoliny Michalskiej
    • Stypendium Artystyczne Miasta Szczecin 13 czerwca 2013
    •  
    • Władysław Zalewski – klasa fortepianu Ewy Leśniak
    • Stypendium Artystyczne Miasta Szczecin 13 czerwca 2013
    •  
    • Daniel Rozmus – klasa skrzypiec Anny Mikosz
    • Wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym „Mistrz literatury
    • dziecięcej Oskar Rieding” Warszawa 14 czerwca 2013
    •  
    • Monika Bartnicka – klasa fortepianu Danuty Dziubak
    • I miejsce w Regionalnym Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia Kołobrzeg 6 czerwca 2013
    •  
    • Jan Szrajber – klasa fortepianu Danuty Dziubak
    • II miejsce w Regionalnym Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia Kołobrzeg 6 czerwca 2013
    •  
    • Trio Perkusyjne Dariusza Jagiełło
    • I miejsce na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013
    •  
    • Zespół Akordeonowy Zbigniewa Pudło
    • II miejsce na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013
    •  
    • Duet Gitarowy Beaty Vykysaly
    • III miejsce na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013
    •  
    • Zespół Kameralny Piotra Kokosińskiego
    • Wyróżnienie na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013
    •  
    • Zespół Akordeonowy Bogdana Górnika
    • Wyróżnienie na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013
    •  
    • Zespół Art Band Piotra Okrzyńskiego
    • Wyróżnienie na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013
    •  
    • Barbara Zawadzka – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
    • III miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013
    • I miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym Pyrzyce 23 maja 2013
    •  
    • Barbara Witkowska – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
    • I miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013
    • II miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym Pyrzyce 23 maja 2013
    •  
    • Zuzanna Kwiatkowska – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
    • II miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013
    • III miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym Pyrzyce 23 maja 2013
    •  
    • Michalina Kozielec – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Weronika Święciochowska – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Michał Knap – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Katarzyna Gorąca – klasa skrzypiec Włodzimierza Radin-Rutkowskiego
    • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    • Wyróżnienie na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013
    •  
    • Wiktoria Martin – klasa skrzypiec Ewy Pukos
    • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Zofia Jakuszewska – klasa skrzypiec Ewy Pukos
    • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    • Wyróżnienie na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013
    •  
    • Lena Paduch – klasa skrzypiec Anny Strycharczyk
    • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Weronika Lebiedziewicz – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
    • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Dominik Woźniak – klasa skrzypiec Doroty Jasińskiej
    • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Aleksandra Słowik – klasa skrzypiec Doroty Jasińskiej
    • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Anna Francis – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
    • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Julia Piątek – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
    • I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Julia Szczerbik – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Bruno Bartkowiak – klasa skrzypiec Katarzyny Kuszwary
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Isabella Francis – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Olga Mazur – klasa skrzypiec Anny Mikosz
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Hubert Zarzycki – klasa skrzypiec Anny Mikosz
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Agnieszka Jaskuła – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
    • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Michał Lewandowski – klasa skrzypiec Anny Mikosz
    • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Maja Skarżyńska – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
    • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Jagoda Jednoralska – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
    • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Zuzanna Śliwa – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
    • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Barbara Śliwczyńska – klasa skrzypiec Anny Mikosz
    • I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Michał Kuczyński – klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Natalia Bednarska – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Eliza Kiedos – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
    • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Bartosz Olszewski – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
    • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Daniel Rozmus – klasa skrzypiec Anny Mikosz
    • I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    • II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat Szczecin 22-23 marca 2013
    • I miejsce na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013
    •  
    • Karolina Szczerbik – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Julia Iwanow – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
    • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Barbara Karbownik – klasa skrzypiec Katarzyny Kuszwary
    • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    • Wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat Szczecin 22-23 marca 2013
    •  
    • Mateusz Golisz – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
    • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Karolina Zielińska – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
    • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Alicja Stegman – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Katarzyna Bartkowiak – klasa skrzypiec Katarzyny Kuszwary
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Agnieszka Szczygielska – klasa skrzypiec Ewy Pukos
    • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Agnieszka Jaskuła, Jagoda Jednoralska – duet skrzypcowy Agnieszki Iżykowskiej
    • I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Barbara Karbownik, Katarzyna Bartkowiak – duet skrzypcowy Katarzyny Kuszwary
    • I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Julia Iwanow, Karolina Szczerbik – duet skrzypcowy Agnieszki Iżykowskiej
    • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Mateusz Golisz, Karolina Zielińska – duet skrzypcowy Moniki Kościeleckiej
    • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Maria Bieleninik, Sandra Chorąży – duet skrzypcowy Katarzyny Kuszwary
    • I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
    •  
    • Jakub Mazur – klasa gitary Karoliny Michalskiej
    • Wyróżnienie na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej Warszawa 8 stycznia 2013
    • III miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Viva Gitarra” Zielona Góra 10-12 maja 2013
    •  
    • Jakub Mazur, Eryk Vykysaly – duet gitarowy Beaty Vykysaly
    • I miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Viva Gitarra” Zielona Góra 10-12 maja 2013
    •  
    • Natalia Kusztelska – klasa gitary Beaty Vykysaly
    • Wyróżnienie na V Pyrzyckim Konkursie Gitarowym Pyrzyce 18 kwietnia 2013
    •  
    • Hanna Iwanow – klasa gitary Beaty Vykysaly
    • Wyróżnienie na V Pyrzyckim Konkursie Gitarowym Pyrzyce 18 kwietnia 2013
    •  
    • Wiktoria Piankowska – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
    • III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat Szczecin 22-23 marca 2013
    • Wyróżnienie na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013
    •  
    • Mieszko Zabłocki – klasa skrzypiec Oskara Niedźwieckiego
    • II miejsce na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013
    •  
    • Władysław Zalewski – klasa fortepianu Ewy Leśniak
    • II Nagroda na 21 Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży, Szafarnia 17-19 maja 2013
    • I miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym, Warszawa 23-25 listopada 2012
    • Nagroda Specjalna dla Największej Osobowości Konkursu i udział w koncercie „Poranki dla małych melomanów” w Filharmonii Narodowej, Warszawa 9 grudnia 2012
    • Nagroda specjalna dla laureata I miejsca i udział w Koncercie Nadzwyczajnym w siedzibie orkiestry Sinfonia Varsovia, Warszawa 1 czerwca 2013
    • I miejsce na Polsko-Niemieckim Konkursie Pianistycznym "Młode Talenty 2013" Szczecin 19-20 kwietnia 2013
    • I miejsce na VI Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Mistrz Klawiatury” Warszawa 26-27 kwietnia 2013
    •  
    • Chór Szkolny i Chór Absolwentów „Con Forza”– nauczyciel Agata Pawłowska
    • I miejsce na III Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Chojna 8 stycznia 2013
    •  
    • Julia Taterczyńska – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
    • I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
    •  
    • Zuzanna Kubera – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
    • I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
    •  
    • Milena Jastak – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
    • II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
    •  
    • Julia Orłowska – klasa fletu Anny Chudzio-Leszczyńskiej /zastępstwo Bartosz Głowacki
    • II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
    •  
    • Maja Piech – klasa fletu Anny Chudzio-Leszczyńskiej /zastępstwo Bartosz Głowacki
    • III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
    •  
    • Agata Rutkowska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
    • III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
    •  
    • Antonina Świdurska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
    • III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
    •  
    • Hanna Karbownik – klasa fletu Anny Chudzio-Leszczyńskiej/zastępstwo Bartosz Głowacki
    • Wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
    •  
    • Marta Ruchlewicz – klasa fletu Pawła Majewskiego
    • Wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
    •  
    • Magda Czapka – klasa saksofonu Piotra Okrzyńskiego
    • I miejsce na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
    •  
    • Jacek Porazik – klasa klarnetu Piotra Okrzyńskiego
    • II miejsce na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
    •  
    • Tytus Łajdecki – klasa saksofonu Piotra Okrzyńskiego
    • III miejsce na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
    •  
    • Agata Rutkowska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
    • Wyróżnienie na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
    •  
    • Marta Ruchlewicz – klasa fletu Pawła Majewskiego
    • Wyróżnienie na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
    •  
    • Zuzanna Kubera – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
    • Wyróżnienie na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
    •  
    • Gabriela Gałas – klasa klarnetu Dariusza Podemskiego
    • Wyróżnienie na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
    •  
    • Daria Bilska – klasa fortepianu Ryszarda Sowińskiego
    • I miejsce na I Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym „Nie wyrastaj z marzeń” Szczecin kwiecień 2013
    •  
    • Jan Szrajber – klasa fortepianu Danuty Dziubak
    • II miejsce na Polsko-Niemieckim Konkursie Pianistycznym "Młode Talenty 2013" Szczecin 19-20 kwietnia 2013
    • I miejsce na I Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym „Nie wyrastaj z marzeń” Szczecin kwiecień 2013
    •  
    • Monika Bartnicka – klasa fortepianu Danuty Dziubak
    • Wyróżnienie na II Ogólnopolskim Festiwalu Pianistycznym im. Apolinarego Szeluty Słupca 11-13 kwietnia 2013
    • III miejsce na Polsko-Niemieckim Konkursie Pianistycznym "Młode Talenty 2013" Szczecin 19-20 kwietnia 2013
    •  
    • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas III cyklu 6-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Anny Główczyńskiej
    • Stanisław Maciejak – I miejsce
    • Barbara Śliwczyńska – II miejsce
    • Zuzanna Woronowicz – II miejsce
    • Michał Zienkowicz – II miejsce
    • Natalia Bednarska – III miejsce
    • Michał Staniewski – III miejsce
    • Isabella Francis - Wyróżnienie
    • Aleksandra Lubkowska - Wyróżnienie
    • Weronika Wilanowska - Wyróżnienie
    • Oktawia Makuch – Wyróżnienie
    •  
    • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas V cyklu 6-letniego i III cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Urszuli Piter-Zawadki
    • Ignacy Gołąb – II miejsce
    • Justyna Sowała – Wyróżnienie
    •  
    • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas V cyklu 6-letniego i III cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Katarzyny Schelenz
    • Katarzyna Bartkowiak – I miejsce
    • Jakub Mazur – Wyróżnienie
    • Tomasz Jaskuła – Wyróżnienie
    • Kamila Kaliska – Wyróżnienie
    •  
    • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas V cyklu 6-letniego i III cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Grażyny Wójcik-Sowińskiej
    • Michał Kuczyński – III miejsce
    • Marek Kleiber – III miejsce
    •  
    • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas VI cyklu 6-letniego i IV cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Urszuli Piter-Zawadki
    • Piotr Cholewa – I miejsce
    • Wiktoria Piankowska – III miejsce
    • Jacek Porazik – Wyróżnienie
    • Oskar Rodziewicz – Wyróżnienie
    •  
    • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas VI cyklu 6-letniego i IV cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Katarzyny Schelenz
    • Anna Lorek – II miejsce
    • Aleksandra Skuza – Wyróżnienie
    •  
    • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas VI cyklu 6-letniego i IV cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Grażyny Wójcik-Sowińskiej
    • Michał Kram – II miejsce
    • Mieszko Zabłocki – III miejsce
    • Jakub Pikulski – Wyróżnienie
    • Wojciech Jankowski – Wyróżnienie
    •  
    • Jowita Paul – klasa wiolonczeli Katarzyny Smoleń
    • I miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013
    •  
    • Natalia Dziczek – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
    • II miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013
    • początek strony...

      Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2011/2012

      autor: Grażyna Wójcik-Sowińska; opublikował: administrator

      12.11.2012

      •  
      • Chór Szkolny – nauczyciel Agata Pawłowska
      • III miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Chórów im. Wacława z Szamotuł
      • Szamotuły 12 listopada 2011
      •  
      • Chór Absolwentów „Con Forza” – nauczyciel Agata Pawłowska
      • Wyróżnienie na V Ogólnopolskim Konkursie Chórów im. Wacława z Szamotuł
      • Szamotuły 12 listopada 2011
      •  
      • Michał Grabowski – klasa fortepianu Danuty Dziubak
      • Wyróżnienie na Ogólnopolskim Warszawskim Konkursie Pianistycznym
      • Warszawa 18 - 20 listopada 2011
      • III miejsce na Polsko-Niemieckim Konkursie Pianistycznym „Młode Talenty 2012”
      • Szczecin 30 - 31 marca 2012
      • Wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Muzyka Ilustracyjna i Programowa w Świecie Dziecka”
      • Szczecin 21 - 22 kwietnia 2012
      • Stypendium Artystyczne Miasta Szczecin
      • 22 maja 2012
      •  
      • Tomasz Jaskuła – klasa klarnetu Piotra Sawrymowicza
      • Wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Festiwalu Instrumentów Dętych „Etiuda 2011”
      • Szczecin 9 -10 grudnia 2011
      •  
      • Agata Rutkowska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
      • Wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Festiwalu Instrumentów Dętych „Etiuda 2011”
      • Szczecin 9 - 10 grudnia 2011
      •  
      • Antonina Świdurska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
      • Wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Festiwalu Instrumentów Dętych „Etiuda 2011”
      • Szczecin 9 - 10 grudnia 2011
      •  
      • Hanna Zarzycka – klasa fletu Magdaleny Kuszewskiej
      • Wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Festiwalu Instrumentów Dętych „Etiuda 2011”
      • Szczecin 9 - 10 grudnia 2011
      • Wyróżnienie na XXXV Konkursie Młodego Muzyka
      • Szczecinek 12 maja 2012
      • III miejsce na I Czerwcowym Konkursie Fletowym
      • Szczecin 16 czerwca 2012
      •  
      • Oskar Kosiak – klasa harfy Jolanty Wołkońskiej
      • wysoka punktacja na Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Harfy
      • etap III – ogólnopolski
      • Warszawa 13 stycznia 2012
      •  
      • Jakub Mazur – klasa gitary Karoliny Michalskiej
      • II miejsce na VIII Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie „Gitaromania”
      • Jelenia Góra – Cieplice 16 - 19 lutego 2012
      • I miejsce na Polsko-Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
      • Szczecin 23 - 25 marca 2012
      • Stypendium Artystyczne Miasta Szczecin
      • 22 maja 2012
      • Wyróżnienie na XV Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gitarowej
      • Trzęsacz 7 - 9 czerwca 2012
      •  
      • Jakub Strycharczyk – klasa skrzypiec Anny Strycharczyk
      • III miejsce na I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat
      • Szczecin 10 marca 2012
      • Wyróżnienie na IV Międzynarodowym Festiwalu Malchower Kirchenpreis
      • Göritz 4 - 5 maja 2012
      •  
      • Wiktoria Piankowska – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
      • Wyróżnienie na I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat
      • Szczecin 10 marca 2012
      • II miejsce na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
      • Pyrzyce 31 maja 2012
      •  
      • Ewa Dąbrowska – klasa wiolonczeli Katarzyny Smoleń
      • II miejsce na Konkursie Małej Formy
      • Szczecin 16 marca 2012
      •  
      • Natalia Dziczek – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
      • III miejsce na Konkursie Małej Formy
      • Szczecin 16 marca 2012
      • I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura”
      • Szczecin 24 kwietnia 2012
      • Wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym
      • Pyrzyce 25 maja 2012
      •  
      • Szymon Kaczorkiewicz – klasa gitary Karoliny Michalskiej
      • II miejsce na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
      • Szczecin 23 - 25 marca 2012
      •  
      • Eryk Vykysaly – klasa gitary Piotra Pałaca
      • Wyróżnienie na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
      • Szczecin 23 - 25 marca 2012
      •  
      • Marta Murawska – klasa gitary Przemysława Bielca
      • Wyróżnienie na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
      • Szczecin 23 - 25 marca 2012
      •  
      • Oskar Rodziewicz – klasa gitary Piotra Pałaca
      • Wyróżnienie na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
      • Szczecin 23 - 25 marca 2012
      •  
      • Franciszek Stypik – klasa gitary Beaty Vykysaly
      • Wyróżnienie na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
      • Szczecin 23 - 25 marca 2012
      • Wyróżnienie na IV Międzyszkolnym Konkursie Gitarowym
      • Pyrzyce 24 kwietnia 2012
      •  
      • Jakub Mazur, Eryk Vykysaly – duet Beaty Vykysaly
      • II miejsce na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
      • Szczecin 23 - 25 marca 2012
      • Wyróżnienie na IV Międzynarodowym Festiwalu Malchower Kirchenpreis
      • Göritz 4 - 5 maja 2012
      • I miejsce na XV Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gitarowej
      • Trzęsacz 7 - 9 czerwca 2012
      •  
      • Zespół Gitarowy NFZ – nauczyciel Przemysław Bielec
      • III miejsce na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
      • Szczecin 23 - 25 marca 2012
      •  
      • Tymon Niewiadomski – klasa fortepianu Ewy Morawskiej-Mikulskiej
      • Wyróżnienie na Polsko - Niemieckim Konkursie Pianistycznym „Młode Talenty 2012”
      • Szczecin 30 - 31 marca 2012
      • Wyróżnienie na IV Międzynarodowym Festiwalu Malchower Kirchenpreis
      • Göritz 4 - 5 maja 2012
      •  
      • Marcel Wilanowski – klasa klarnetu Piotra Sawrymowicza
      • Wyróżnienie na II Lubuskim Forum Klarnetowo - Saksofonowym
      • Krosno Odrzańskie 31 marca 2012
      • Wyróżnienie na V Zachodniopomorskim Festiwalu Klarnetowym
      • Szczecin 18 - 22 kwietnia 2012
      •  
      • Julia Worożbicka – klasa perkusji Dariusza Jagiełło
      • II miejsce na VI Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
      • Szczecin 2 - 4 kwietnia 2012
      •  
      • Michał Kram - klasa perkusji Dariusza Jagiełło
      • Wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
      • Szczecin 2 - 4 kwietnia 2012
      • II miejsce na II Regionalnym Konkursie Perkusyjnym
      • Pyrzyce 30 maja 2012
      •  
      • Magdalena Mazurek - klasa perkusji Dariusza Jagiełło
      • Wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
      • Szczecin 2 - 4 kwietnia 2012
      • III miejsce na II Regionalnym Konkursie Perkusyjnym
      • Pyrzyce 30 maja 2012
      •  
      • Klaudia Kunc - klasa perkusji Tomasza Andrzejewskiego
      • Wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
      • Szczecin 2 - 4 kwietnia 2012
      •  
      • Ireneusz Lis – klasa akordeonu Janusza Pszeniczki
      • I miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
      • Pyrzyce 19 kwietnia 2012
      •  
      • Magdalena Augustyniuk – klasa akordeonu Bogdana Górnika
      • I miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
      • Pyrzyce 19 kwietnia 2012
      •  
      • Aleksandra Duda – klasa akordeonu Bogdana Górnika
      • II miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
      • Pyrzyce 19 kwietnia 2012
      •  
      • Karol Dziadosz – klasa akordeonu Janusza Pszeniczki
      • II miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
      • Pyrzyce 19 kwietnia 2012
      •  
      • Kamil Borsuk – klasa akordeonu Bogdana Górnika
      • III miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
      • Pyrzyce 19 kwietnia 2012
      •  
      • Zuzanna Kubera – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
      • Wyróżnienie na II Wiosennym Konkursie Fletowym
      • Gorzów Wielkopolski 23 kwietnia 2012
      • III miejsce na I Czerwcowym Konkursie Fletowym
      • Szczecin 16 czerwca 2012
      •  
      • Monika Bartnicka – klasa fortepianu Danuty Dziubak
      • I miejsce w Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia „Spotkanie z Dziecięcą Muzyką
      • Fortepianową Nad Parsętą”
      • Kołobrzeg 23 kwietnia 2012
      •  
      • Jan Szrajber – klasa fortepianu Danuty Dziubak
      • II miejsce w Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia „Spotkanie z Dziecięcą Muzyką
      • Fortepianową Nad Parsętą”
      • Kołobrzeg 23 kwietnia 2012
      •  
      • Małgorzata Mróz – klasa fortepianu Danuty Dziubak
      • III miejsce w Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia „Spotkanie z Dziecięcą Muzyką
      • Fortepianową Nad Parsętą”
      • Kołobrzeg 23 kwietnia 2012
      •  
      • Barbara Witkowska – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
      • I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura”
      • Szczecin 24 kwietnia 2012
      •  
      • Anna Padiasek – klasa wiolonczeli Kazimiery Meisinger
      • II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura”
      • Szczecin 24 kwietnia 2012
      •  
      • Marcelina Kieć – klasa wiolonczeli Kazimiery Meisinger
      • II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura”
      • Szczecin 24 kwietnia 2012
      •  
      • Anastazja Siąkajło – klasa waltorni Dawida Kostrzewy
      • Wyróżnienie na IV Międzynarodowym Festiwalu Malchower Kirchenpreis
      • Göritz 4 – 5 maja 2012
      •  
      • Hanna Rita Turska – klasa wiolonczeli Kazimiery Meisinger
      • III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym
      • Pyrzyce 25 maja 2012
      •  
      • Daniel Rozmus – klasa skrzypiec Anny Mikosz
      • I miejsce na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
      • Pyrzyce 31 maja 2012
      •  
      • Eryk Bojarski – klasa skrzypiec Katarzyny Kuszwary
      • III miejsce na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
      • Pyrzyce 31 maja 2012
      •  
      • Michał Kuczyński – klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego
      • III miejsce na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
      • Pyrzyce 31 maja 2012
      •  
      • Barbara Śliwczyńska – klasa skrzypiec Anny Mikosz
      • Wyróżnienie na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
      • Pyrzyce 31 maja 2012
      •  
      • Julia Orłowska – klasa fletu Anny Leszczyńskiej
      • Wyróżnienie na I Czerwcowym Konkursie Fletowym
      • Szczecin 16 czerwca 2012
      •  
      • Chór Szkolny – nauczyciel Agata Pawłowska
      • III miejsce na 47 Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej
      • Międzyzdroje 26 – 27 czerwca 2012

      początek strony...

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Szczecinie cop. 2012